kontakt

STØTTEPERSONALE

Har du brug for at tale med nogen, der har oplevet det samme som dig? Ring eller mail nogen i foreningens kontaktliste. (Stadig ingen dato givet, er velkommen til at ringe når som helst.)

NORGE – AORTADISSEKSJON TYPE A

Helge Opedal  (Oslo)                             +47 91 83 33 66  – helg eller hverdager etter kl 16
opedal.helge@gmail.com

 

SVERIGE – AORTADISSEKTION TYP A

Maryanne Hansen Lindström (Molkom), 0705-579454 – dag

Åke Sigemo (Saltsjö-Boo), 070-359 11 63

GöranFolke Hassel (Helsingborg), 070-350 91 90

Conny Andersson (Götene), 0511-71 40 06 eller 0511-519 56

Anders Jansson (Sollentuna), 070-595 18 98  – dag
anders@ovesen.se

Anna Solem (Gävle), 070-760 10 98  – kväll
anna_solem@hotmail.com

 

SVERIGE – AORTADISSSEKTION TYP B

Stefan Manning (Partille), 070-260 88 00 – kväll
stefan.manning@telia.com

Gunnar Eriksson (Umeå), 070-375 30 45
gunnar@ercab.se

Siw Lind (Gävle), 070-760 63 64
wissla@gmail.com

Björn Broman (Sundsvall), 070-399 23 24
bjorn.broman@hotmail.com

 

SYDAFRIKA – AORTADISSEKTION TYP A

Ole Magnus Jacobsen, +27 766 327 349
ole.magnus@yahoo.no